Wypróbuj

Nozbe - get things done

i zwiększ swoją produktywność

O mnie

O mnieNazywam się Bartek Dybowski i od 2006 roku jestem programistą – obecnie wyspecjalizowałem się w front-endzie. Przez pierwsze lata mojej „kariery” związany byłem przede wszystkim z technologiami Microsoft .NET. Ze względu na potrzeby firmy w której wówczas pracowałem, tworzyłem głównie aplikacje desktopowe, jednak zawsze ciągnęło mnie w stronę rozwiązań webowych. Od maja 2012 zmieniłem pracodawcę, a ze względu na to, że w nowej firmie, większość projektów realizowana była w technologiach ASP.NET i ASP.NET MVC – mogłem przesunąć nieco obszar, na którym się skupiałem w kierunku, który najbardziej mi odpowiada.

W miarę jak poznawałem technologie webowe i frameworki JavaScript, poczułem potrzebę dzielenia się swoimi spostrzeżeniami z innymi – stąd pomysł na stworzenie tego bloga. Mam nadzieję, że pozwoli on na wymianę doświadczeń między ludźmi, których pasją jest programowanie front-end i technologie webowe. Liczę, że blog ten będzie kolejnym sposobem na poszerzenie wiedzy – Twojej i mojej.

Prywatnie mieszkam we Wrocławiu, dużo czasu staram się poświęcać na sport –  to najlepszy sposób na oczyszczenie umysłu i odreagowanie stresu związanego z pracą.

Poza blogiem możesz mnie znaleźć:

Na twitterze: @burczu
Na Facebooku: @nafrontendzie

P.S. 1 Zachęcam też do zapisania się na Newsletter – dzięki temu co poniedziałek otrzymasz informacje na temat wpisów, które pojawiły się w poprzednim tygodniu!

P.S. 2 Poza blogiem nafrontendzie.pl, prowadzę również anglojęzycznego bloga frontendinsights.com. Co prawda część wpisów na obu blogach może się pokrywać ale myślę, że warto śledzić oba jeśli nie chcesz niczego przegapić!