Wypróbuj

Nozbe - get things done

i zwiększ swoją produktywność

Współpraca

Jestem otwarty na najróżniejsze formy współpracy komercyjnej na blogu nafrontendzie.plJedynym warunkiem jest, że współpraca taka będzie z korzyścią dla moich czytelników!

Oczywiście wystawiam faktury VAT. Niestety nie jestem zainteresowany wynagrodzeniem w formie barteru.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą komercyją z zakresu PR i/lub reklamy…

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

… możesz też napisać na adres kontakt@nafrontendzie.pl.

O blogu Na Frontendzie

Blog ten jest bezpośrednim „spadkobiercą” bloga burczu-programator.pl. W połowie października 2016 roku zmigrowałem go do nowej domeny i od tego czasu intensywnie rozwijam. Posiadam również anglojęzycznego bloga frontendinsights.com – jeśli jesteś zainteresowany dotarciem do zagranicznego odbiorcy, również na nim mogę promować Twoją markę.

Od czasu migracji, blog bardzo intensywnie się rozwija osiągając na przełomie listopada i grudnia 2016 ponad 12 tysięcy unikalnych odwiedzin (statystyki google analytics poniżej). Dzięki publikowaniu wpisów trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) spodziewam się dalszego wzrostu w kolejnych miesiącach.

Marka Na Frontendzie to nie tylko blog – posiada on również fanpage na Facebooku. W przypadku nawiązania współpracy oferuję oczywiście również, możliwość przeprowadzenia kampanii z wykorzystaniem tego medium!

Ostatnim kanałem dotarcia do odbiorów, którego nie należy lekceważyć jest newsletter bloga Na Frontendzie. Jest to wysyłany przeze mnie co poniedziałek, do wszystkich zapisanych odbiorców, e-mail z informacją o wszystkich wpisach z poprzedniego tygodnia. Dość powiedzieć, że w samym tylko listopadzie 2016 zapisało się do niego 205 osób!

Garść statystyk

Dla poparcia tego co napisałem powyżej, przedstawiam trochę statystyk bloga.

Statystyki Google Analytics (21 listopad 2016 – 21 grudnia 2016)

statystyki bloga - grudzień 2016Myślę, że warto zwrócić uwagę na czas spędzony przez użytkowników na stronie oraz procent powracających użytkowników. Statystyki pokazują, że sporą grupę czytelników bloga stanowią osoby zainteresowane tym tematem, które śledzą to co się na nim dzieje.

Statystki polubień fanpage bloga na Facebooku (4 listopada – 1 grudnia 2016)

statystyki fanpage na Facebooku - listopad 2016

Po wzroście zasięgu i aktywności dotyczącej postów widać, że fanpage bloga rozwija się bardzo dynamicznie.

Współpraca – możliwe formy

Ogólnie rzecz biorąc jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy. Mogą to być standardowe formy, takie jak na przykład:

  • Test lub recenzja Twojego produktu. Jeśli tylko uznam, że może on zainteresować moich czytelników – programistów front-end – mogę go przedstawić na blogu jego recenzję. Oczywiście zastrzegam sobie prawo do wyrażenia własnej opinii na temat tego produktu. Nie mogę pozwolić sobie na utratę wiarygodności w oczach moich czytelników.
  • Konkurs angażujący czytelników. Jeżeli zależy Ci na zaangażowaniu czytelników mojego bloga, możemy przeprowadzić promocję Twojego produktu w formie konkursu.
  • Patronat medialny. Organizujesz konferencję lub inny tego rodzaju „event”? Możemy nawiązać współpracę na zasadzie patronatu medialnego. W jego ramach mogę napisać o wydarzeniu na blogu oraz na fanpage bloga na Facebooku. Mogę też zamieścić reklamę wydarzenia w nagłówku bloga (na prawo od logo bloga). Mogę również wziąć udział w wydarzeniu i napisać z niego relację.
  • Sponsoring newslettera. Świetnym kanałem dotarcia do odbiorców mojego bloga jest Newsletter. Oferuję możliwość dodania do niego Twojej reklamy.
  • Wpisy gościnne dla Twojego serwisu. Jestem również otwarty na współpracę „w drugą stronę” tzn. oferuję również swoje usługi w pisaniu tekstów dla Twojego serwisu! Jeśli potrzebujesz kogoś z doświadczeniem w temacie, kto napisze wysokiej jakości teksty na temat front-endu to jest to oferta dla Ciebie!

Oprócz tego jestem oczywiście otwarty na wszelkie inne, niestandardowe formy współpracy! Skontaktuj się ze mną a na pewno wymyślimy coś ciekawego!

Jeśli zainteresowała Cię moja oferta – jeszcze raz zapraszam do kontaktu!

Real Time Web Analytics