Polub bloga na fejsie!

Newsletter #1 – publikacja w npm oraz wpis gościnny

3

Ostatnio zmieniłem nieco podejście i mój Newsletter wygląda trochę inaczej – moim zdaniem dużo lepiej. Zresztą szczegóły tej zmiany znajdziesz poniżej.

Nadal ukazuje się on co poniedziałek jednak w związku z tym, że jest to teraz coś bardziej „ekskluzywnego” postanowiłem, że w każdą niedzielę, tydzień po wysyłce do subskrybentów, będę treść tego Newslettera wrzucać też tutaj na bloga. Jeśli ktoś się wacha, czy się do niego zapisać, to może sprawdzić poniżej jak taki mailing wygląda. Być może zachęci go to do subskrypcji – jeśli tak, to pod tekstem znajdziesz formularz rejestracji!

Oto Newsletter z dnia 23 stycznia 2017 – mam nadzieję, że Ci się spodoba:


Newsletter bloga Na Frontendzie

Witam!

Na wstępie chciałbym przedstawić mój Newsletter w nowej odsłonie! Postanowiłem trochę zmienić formułę moich cotygodniowych maili… Dotychczas rozsyłałem po prostu suche informacje o wszystkich wpisach z poprzedniego tygodnia – zdjęcie, początek wpisu i guzik umożliwiający przejście do wpisu na blogu.

Od tego tygodnia postanowiłem, że nie będę już wysyłać do Ciebie tych automatycznych maili. Zamiast tego będziesz co poniedziałek dostawać maila przygotowanego przeze mnie ręcznie! Oczywiście nadal będzie on zawierać linki do wszystkich wpisów z poprzedniego tygodnia. Zamiast jednak wklejać tutaj początek tekstu myślę, że lepiej będzie opatrzyć je osobnym komentarzem…

Oprócz tego, będę starał się dorzucić tutaj coś specjalnego – porcję linków do najciekawszych artykułów, które pojawiły się w zeszłym tygodniu w moich mediach społecznościowych (czyli na fanpage bloga na „fejsie” oraz na twitterze).

Mam nadzieję, że taka formuła będzie dla Ciebie ciekawsza niż taki automat, który był dotychczas. Jeśli masz jakieś uwagi co do tego Newslettera – pisz śmiało. Możesz po prostu odpowiedzieć na tego maila, lub skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na blogu!

Wpisy z zeszłego tygodnia

Tak jak wspominałem we wpisie na temat moich planów na rok 2017, rozpocząłem pracę nad moim szkoleniem video – online. W najbliższym czasie, wszyscy odbiorcy tego Newslettera otrzymają ode mnie zaproszenie na przedsprzedaż tego szkolenia w bardzo promocyjnej cenie!

Z tego względu mam trochę mniej czasu na tworzenie wpisów… Dlatego w zeszłym tygodniu na blogu nafrontendzie.pl pojawiły się tylko dwa nowe teksty… Oto one:

PUBLIKACJA KOMPONENTU REACTJS W NPM

We wpisie tym przedstawiłem jak przygotować komponent ReactJS tak aby następnie można było go udostępnić w repozytorium npm jako oddzielną bibliotekę. Przygotowanie projektu komponentu pokazuję, a jakże, na przykładzie wygenerowanym z generatora Yeoman… Natomiast część dotycząca konfiguracji pod npm myślę, że może być przydatna nie tylko przy publikacji komponentu React ale i każdej innej biblioteki JavaScript.

PIERWSZA PRACA – JUNIOR FRONT-END DEVELOPER

pierwsza praca - junior front-end developer

Post ten jest pierwszym w historii bloga wpisem gościnnym! Jego autorem jest Marcin Zalewski, który postanowił ubrać w bardziej „artykułową” formę swój wpis opublikowany na facebookowej grupie Frontend Pierwsza Praca. Marcin posiada też swój fanpage na FB, który myślę, że warto śledzić… Co do wpisu to uważam, że są to całkiem trafne spostrzeżenia, więc post ten będzie jeszcze przez długi czas bardzo przydatny dla kandydatów na front-end developerów!

Najciekawsze linki z social media

Jak pewnie zauważyłeś, staram się być aktywny na moim fanpage na Facebooku oraz na Twitterze. Niektóre z moich postów w tych serwisach zyskują dużą popularność!

Poniżej przedstawiam najpopularniejsze w zeszłym tygodniu linki, jakie pojawiły się w moich kanałach social media:

Jeśli jeszcze nie śledzisz moich kanałów w social media to zachęcam aby zacząć to robić! Jak widzisz, staram się wrzucać tam różne ciekawe linki, tak więc co nieco się tam dzieje!

To tyle na dziś! Liczę, że taka formuła Newslettera spodoba Ci się bardziej niż dotychczasowa i będziesz jeszcze chętniej do niego zaglądał!

Jak już wspomniałem wcześniej – jeśli masz jakieś uwagi, propozycje, skargi związane z tym Newsletterem, pisz śmiało! Każdy głos będzie wzięty pod uwagę!


Kolejny newsletter już jutro – jeśli nie chcesz go przegapić, zapisz się do newslettera już dziś! Na przykład za pomocą poniższego formularza:

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

Oprócz cotygodniowego maila z podsumowaniem poprzedniego tygodnia otrzymasz też mojego e-booka: Rozmowa Kwalifikacyjna - pytania z podstaw JavaScript

Kolejny Newsletter juz w najbliższy poniedziałek!

  • czyli już nie trzeba się zapisywać na newsletter bo wszystko będzie tutaj? 😛

    • newsletter jest aktualny, tutaj dowiesz się co się wydarzyło dwa tygodnie temu – jak Ci to wystarczy to nie trzeba się zapisywać 😉

  • Nikos Lawenda

    W końcu muszę przeczytać pytania rekrutacyjne dla front-endowców 🙂

Google Analytics Alternative