Polub bloga na fejsie!

Newsletter #17 – startery react i semantic ui

0

Następna niedziela za nami, czas więc przedstawić na blogu treść ostatniego, poniedziałkowego Newslettera! Poniżej znajdziesz tekst, który rozesłany został przeze mnie 22 maja 2017 roku.

Jeśli chciałbyś w każdy poniedziałek dostawać ode mnie tego typu treść na maila, to pod tekstem znajdziesz formularz rejestracji do Newslettera! Kolejny mailing, z zupełnie nową treścią, już jutro!


Newsletter bloga Na Frontendzie

Witam!

Kolejny poniedziałek przed nami, pora więc go trochę umilić cotygodniowym Newsletterem!

Jeśli chodzi o spraw „około-blogowe”, obecnie mocno pracuję nad moim szkoleniem on-line (a właściwie trzema) i niebawem rusza jego (ich) przedsprzedaż!!

Już za tydzień możesz spodziewać się na ten temat większej ilości informacji – warto uważnie przeczytać kolejny Newsletter ponieważ, będzie on zawierał specjalną ofertę tylko dla subskrybentów tego Newslettera!

Poza tym, poza kolejnymi dwoma wpisami na blogu nic ciekawego się nie działo… Dlatego myślę, że nie ma co bez sensu dziś przedłużać…

Zapraszam więc teraz do lektury dalszej części Newslettera – mam nadzieję, że będzie ona dla Ciebie ciekawa!

Wpisy z zeszłego tygodnia

Powyżej wspomniałem, że w zeszłym tygodniu na blogu pojawiły się standardowe dwa wpisy. Oto trochę szczegółów na ich temat:

2 STARTERY REACT, KTÓRE POLECAM

2 startery React, które polecam

We wpisie tym, tak jak można przeczytać w tytule, przedstawiłem dwa „starter kity” dla aplikacji React. Oba miałem okazję wykorzystać do stworzenia większych projektów i mogę je z czystym sumieniem Tobie polecić!

SEMANTIC UI TUTORIAL #1 – WPROWADZENIE

Semantic UI tutorial #1 - wprowadzenie

To już drugi wpis gościnny autorstwa Kacpra Tylendy i jednocześnie pierwsza część cyklu na temat frameworka Semantic UI. Wpis, z racji swojej tematyki, wywołał już pewne kontrowerje… ale to dobrze, przynajmniej wywołuje dyskusje, a to najważniejsze!

Linki i rekomendacje ciekawych artykułów

Na koniec jak zwykle trochę linków do poczytania (jeśli po raz pierwszy czytasz ten Newsletter to poniżej przedstawiam listę ciekawych artykułów na jakie natknąłem się w zeszłym tygodniu przeglądając internety):

I to tyle na dziś – mam nadzieję, że zeszłotygodniowe wpisy oraz wybrane przeze mnie linki do artykułów przypadły Ci do gustu!

Na koniec jak zwykle: jeśli masz jakieś uwagi, propozycje, skargi związane z tym Newsletterem, pisz śmiało! Każdy głos będzie wzięty pod uwagę!


Nie przegap kolejnego Newslettera!

Kolejny świeży newsletter już jutro – jeśli nie chcesz go przegapić, zapisz się do newslettera już dziś! Na przykład za pomocą poniższego formularza – dodatkowo dostaniesz bonus!:

REACT, REDUX, REACT-ROUTER - KURSY ON-LINE

Chcesz od podstaw poznać tajniki React, Redux oraz react-router? Zapraszam do moich szkoleń on-line:

Przejdź do szkoleń
Google Analytics Alternative