Polub bloga na fejsie!

Newsletter #19 – licencja React oraz kursy on-line

0

Mamy niedzielny wieczór, czas więc przedstawić na blogu treść ostatniego, poniedziałkowego Newslettera! Poniżej znajdziesz tekst, który rozesłany został przeze mnie 5 czerwca 2017 roku.

Jeśli chciałbyś w każdy poniedziałek dostawać ode mnie tego typu treść na maila, to pod tekstem znajdziesz formularz rejestracji do Newslettera! Kolejny mailing, z zupełnie nową treścią, już jutro!


Newsletter bloga Na Frontendzie

Witaj!

Kolejny pracowity tydzień za nami, w którym całkiem sporo się wydarzyło…

Jeśli chodzi o blog Na Frontendzie to odbyło się przede wszystkim oficjalne ogłoszenie przedsprzedaży moich kursów on-line! Zresztą powstał na ten temat specjalny wpis (o czym w dalszej części maila).

W sumie cały tydzień upłynął mi pod znakiem tego tematu… dlatego za wiele więcej nie ma sensu pisać – czytelnicy tego Newslettera wiedzą już wszystko z poprzedniego maila, a to co pojawiło się w czwartkowym wpisie to tylko tego uzupełnienie…

Zanim przejdę dalej przypomnę tylko, że jeszcze tylko dziś (5 czerwca 2017) działa specjalny kod: <już nie aktualne>, który pozwala zakupić pakiet wszystkich trzech kursów (podstawy React + react-router + Redux) jeszcze o 50PLN taniej niż obecna promocyjna cena. Jeśli więc jeszcze się zastanawiasz nad zakupem to dziś jest ostatnia szansa kupić ten pakiet za połowę ostatecznej ceny.

To chyba tyle co chciałem Ci dziś przekazać od siebie. Zapraszam teraz do lektury dalszej części Newslettera – mam nadzieję, że będzie ona dla Ciebie ciekawa!

Wpisy z zeszłego tygodnia

No dobra, ale przedsprzedaż kursów to nie wszystko… Na blogu standardowo pojawiły się bowiem dwa wpisy! Oto one:

LICENCJA REACTA ORAZ PATENTY – O CO CHODZI?

licencja Reacta - o co chodzi?

Ten wpis już od dawna chodził mi po głowie. Co jakiś czas ktoś mnie pyta jak to jest z tą licencją Reacta – można bezpiecznie używać? Nie odbiorą mi nagle licencji? W powyższym poście postarałem się zebrać wszystko co na ten temat napisano i myślę, że w miarę rozwiewa to wszystkie wątpliwości…

KURSY ON-LINE – OGŁASZAM MÓJ NOWY PROJEKT

kursy on-line - to jest to!

O tym wpisie już wspominałem, więc nie będę się na jego temat rozwodzić. Było to po prostu ogłoszenie mojego nowego projektu jakim są kursy on-line na temat Reacta.

Linki i rekomendacje ciekawych artykułów

Na koniec jak zwykle trochę linków do poczytania (jeśli po raz pierwszy czytasz ten Newsletter to poniżej przedstawiam listę ciekawych artykułów na jakie natknąłem się w zeszłym tygodniu przeglądając internety):

I to tyle na dziś – mam nadzieję, że zeszłotygodniowe wpisy oraz wybrane przeze mnie linki do artykułów przypadły Ci do gustu!

Na koniec jak zwykle: jeśli masz jakieś uwagi, propozycje, skargi związane z tym Newsletterem, pisz śmiało! Każdy głos będzie wzięty pod uwagę!


Nie przegap kolejnego Newslettera!

Kolejny świeży newsletter już jutro – jeśli nie chcesz go przegapić, zapisz się do newslettera już dziś! Na przykład za pomocą poniższego formularza – dodatkowo dostaniesz bonusy!:

REACT, REDUX, REACT-ROUTER - KURSY ON-LINE

Chcesz od podstaw poznać tajniki React, Redux oraz react-router? Zapraszam do moich szkoleń on-line:

Przejdź do szkoleń
Google Analytics Alternative