Polub bloga na fejsie!

Newsletter #20 – Semantic UI oraz CSS Modules

0

Niedziela powili dobiega końca, czas więc przedstawić na Ci treść ostatniego, poniedziałkowego Newslettera! Poniżej znajdziesz tekst, który rozesłany został przeze mnie 12 czerwca 2017 roku.

Jeśli chciałbyś w każdy poniedziałek dostawać ode mnie tego typu treść na maila, to pod tekstem znajdziesz formularz rejestracji do Newslettera! Kolejny mailing, z zupełnie nową treścią, już jutro!


Newsletter bloga Na Frontendzie

Witam!

Ten tydzień był dla mnie pracowity ale skupiałem się na rzeczach nie związanych z blogiem… Dlatego za wiele nie mam Ci dziś do przekazania…

W sumie może to i lepiej bo ostatnie maile obfitowały w dużą ilość informacji (żeby nie powiedzieć spamu). Dlatego też dziś wspomnę tylko, że w zeszłym tygodniu udało się utrzymać moje standardowe tempo blogowania czego efektem dwa wpisy (jeden gościnny więc udało mi się). Więcej na ten temat znajdziesz poniżej!

To chyba tyle co chciałem Ci dziś przekazać od siebie. Zapraszam teraz do lektury dalszej części Newslettera – mam nadzieję, że będzie ona dla Ciebie ciekawa!

Wpisy z poprzedniego tygodnia

Jak już wspomniałem, w zeszłym tygodniu na blogu pojawiły się tylko dwa wpisy. Oto one:

SEMANTIC UI TUTORIAL #2 – STRONA BEZ UŻYCIA CSS?

Semantic UI Tutorial #2 - strona bez użycia CSS?

Jest to druga część serii wpisów na kontrowersyjny temat Semantic UI, której autorem jest mój blogowy gość: Kacper Tylenda! Po przedstawieniu, w poprzednim poście serii, wprowadzenia do tego frameworka, dziś nadszedł czas na rozwinięcie tego tematu.

CSS MODULES – KOLEJNY SPOSÓB NA STYLE W REACT

css modules - kolejny sposób na style w React

Drugi wpis w tym tygodniu był już mojego autorstwa… Opisałem w nim zastosowanie podejścia CSS Modules w aplikacjach opartych o bibliotekę React (TL;DR; Mam mieszane odczucia)…

Linki i rekomendacje ciekawych artykułów

Na koniec jak zwykle trochę linków do poczytania (jeśli po raz pierwszy czytasz ten Newsletter to poniżej przedstawiam listę ciekawych artykułów na jakie natknąłem się w zeszłym tygodniu przeglądając internety):

I to tyle na dziś – mam nadzieję, że zeszłotygodniowe wpisy oraz wybrane przeze mnie linki do artykułów przypadły Ci do gustu!


Nie przegap kolejnego Newslettera!

Kolejny świeży newsletter już jutro – jeśli nie chcesz go przegapić, zapisz się do newslettera już dziś! Na przykład za pomocą poniższego formularza – dodatkowo dostaniesz bonusy!:

REACT, REDUX, REACT-ROUTER - KURSY ON-LINE

Chcesz od podstaw poznać tajniki React, Redux oraz react-router? Zapraszam do moich szkoleń on-line:

Przejdź do szkoleń

Uwaga! Obecnie trwa przedsprzedaż kursów - premiera 1 sierpnia 2017!

Google Analytics Alternative