Polub bloga na fejsie!

Newsletter #21 – porządne wprowadzenie do Webpack 2

0

Jak zwykle, w każdą niedzielę, czas przedstawić na Ci treść ostatniego, poniedziałkowego Newslettera! Poniżej znajdziesz tekst, który rozesłany został przeze mnie 19 czerwca 2017 roku.

Jeśli chciałbyś w każdy poniedziałek dostawać ode mnie tego typu treść na maila, to pod tekstem znajdziesz formularz rejestracji do Newslettera! Kolejny mailing, z zupełnie nową treścią, już jutro!


Newsletter bloga Na Frontendzie

Witam!

Kolejny pracowity tydzień za mną. Tak pracowity, że nie udało się za bardzo wyrobić z blogowaniem…

Dlatego też w ostatnim tygodniu pojawił się na blogu tylko jeden wpis. I to dopiero w piątek – co prawda planowałem go na czwartek ale oczywiście zapomniałem, że tego dnia jest święto.

Postanowiłem więc przesunąć premierę posta na ostatni pracujący dzień tygodnia tak, aby jak jak najwięcej osób do niego zajrzało (w czwartek spodziewałem się zmniejszonego ruchu na blogu i nie pomyliłem się).

No i to chyba tyle co chciałem Ci dziś przekazać od siebie. Zapraszam teraz do lektury dalszej części Newslettera – mam nadzieję, że będzie ona dla Ciebie ciekawa!

Wpisy z poprzedniego tygodnia

Jedynym zeszłotygodniowym wpisem był ten poniższy:

KONFIGURACJA WEBPACK 2 – CZĘŚĆ #1: WEJŚCIE/WYJŚCIE

podstawy konfiguracji webpack 2

Wpis ten już od dawna chodził mi po głowie. Co prawda na blogu pojawił się już kiedyś post na temat podstaw konfiguracji webpacka ale od tego czasu pojawiła się już nowa wersja tego narzędzia. Dlatego jednym z powodów napisania tego posta była właśnie chęć zaktualizowania zawartej tam wiedzy.

Drugim powodem było to, że w tamtym wpisie potraktowałem temat dosyć „po macoszemu”. W związku z tym, tym razem postanowiłem zrobić to lepiej… Powoduje to, że zamiast jednego posta będzie cała seria, a ten wpis jest pierwszą jej częścią.

Linki i rekomendacje ciekawych artykułów

Na koniec jak zwykle trochę linków do poczytania (jeśli po raz pierwszy czytasz ten Newsletter to poniżej przedstawiam listę ciekawych artykułów na jakie natknąłem się w zeszłym tygodniu przeglądając internety):

I to tyle na dziś – mam nadzieję, że zeszłotygodniowe wpisy oraz wybrane przeze mnie linki do artykułów przypadły Ci do gustu!


Nie przegap kolejnego Newslettera!

Kolejny świeży newsletter już jutro – jeśli nie chcesz go przegapić, zapisz się do newslettera już dziś! Na przykład za pomocą poniższego formularza – dodatkowo dostaniesz bonusy!:

REACT, REDUX, REACT-ROUTER - KURSY ON-LINE

Chcesz od podstaw poznać tajniki React, Redux oraz react-router? Zapraszam do moich szkoleń on-line:

Przejdź do szkoleń

Uwaga! Obecnie trwa przedsprzedaż kursów - premiera 1 sierpnia 2017!

Google Analytics Alternative