Polub bloga na fejsie!

Newsletter #22 – koniec z Semantic UI

0

Jak co niedzielę, czas przedstawić na Ci zapis ostatniego, poniedziałkowego Newslettera! Poniżej znajdziesz tekst, który rozesłany został przeze mnie 26 czerwca 2017 roku.

Jeśli chciałbyś w każdy poniedziałek dostawać ode mnie tego typu treść na maila, to pod tekstem znajdziesz formularz rejestracji do Newslettera! Kolejny mailing, z zupełnie nową treścią, już jutro!


Newsletter bloga Na Frontendzie

Witam!

Za mną kolejny pracowity tydzień… ale wreszcie moja praca osiągnęła swój finisz! Za bardzo nie pisałem czym konkretnie się zajmowałem, więc myślę, że przyszła pora żeby się tym z Tobą podzielić!

Kilka miesięcy temu pisałem m.in. tutaj w Newsletterze, że dostałem propozycję poprowadzenia szkolenia stacjonarnego (z podstaw React) w jednej z firm we Wrocławiu… no i właśnie w ostatni piątek wreszcie odbyła się pierwsza część tego szkolenia (druga dziś czyli 26 czerwca).

Muszę przyznać, że stresu było sporo… ale jak już zacząłem to wszystko minęło i jakoś to nawet poszło. Ciekaw jestem jak szkolenie ocenią kursanci ale muszę przyznać, że choć przygotowania szły mi ciężko to miałem sporo satysfakcji z takiej formy nauczania.

Jestem też pozytywnie zaskoczony grupą, z którą przyszło mi pracować – wszyscy byli bardzo chętni do pracy i ochoczo starali się rozwiązywać zadania! To dla mnie mega pozytyw!

Ogólnie więc stwierdzam, że prowadzenie szkoleń mi się podoba i chyba poczynię kroki aby poprowadzić więcej takich szkoleń w przyszłości! A kto wie, może zorganizuję też kiedyś jakieś szkolenie otwarte?

To chyba tyle co chciałem Ci dziś przekazać od siebie. Zapraszam teraz do lektury dalszej części Newslettera – mam nadzieję, że będzie ona dla Ciebie ciekawa!

Wpisy z zeszłego tygodnia

No więc z powodu wspomnianego nawału pracy znów na blogu pojawił się tylko jeden wpis i to znów gościnny. Poniżej parę słów na jego temat:

SEMANTIC UI TUTORIAL #3 – ILE TO KOSZTUJE I CZEMU TAK DROGO?

Semantic UI tutorial #3 - ile to kosztuje i czemu tak drogo?

Wpis ten to trzecia i jednocześnie ostatnia część serii jaką przygotował mój kolega Kacper Tylenda. Dotyczyła ona frameworka Semantic UI. W powyższym poście znajdziesz zakończenie przykładu Portfolio oraz podsumowanie całej serii!

Linki i rekomendacje ciekawych artykułów

Na koniec jak zwykle trochę linków do poczytania (jeśli po raz pierwszy czytasz ten Newsletter to poniżej przedstawiam listę ciekawych artykułów na jakie natknąłem się w zeszłym tygodniu przeglądając internety):

I to tyle na dziś – mam nadzieję, że zeszłotygodniowe wpisy oraz wybrane przeze mnie linki do artykułów przypadły Ci do gustu!


Nie przegap kolejnego Newslettera!

Kolejny świeży newsletter już jutro – jeśli nie chcesz go przegapić, zapisz się do newslettera już dziś! Na przykład za pomocą poniższego formularza – dodatkowo dostaniesz bonusy!:

REACT, REDUX, REACT-ROUTER - KURSY ON-LINE

Chcesz od podstaw poznać tajniki React, Redux oraz react-router? Zapraszam do moich szkoleń on-line:

Przejdź do szkoleń

Uwaga! Obecnie trwa przedsprzedaż kursów - premiera 1 sierpnia 2017!

Google Analytics Alternative