Polub bloga na fejsie!

Newsletter #24 – pluginy webpacka

0

Jak co niedzielę, przyszła pora przedstawić Ci zapis ostatniego, poniedziałkowego Newslettera! Poniżej znajdziesz tekst, który rozesłany został przeze mnie 10 lipca 2017 roku.

Jeśli chciałbyś w każdy poniedziałek dostawać ode mnie tego typu treść na maila, to pod tekstem znajdziesz formularz rejestracji do Newslettera! Kolejny mailing, z zupełnie nową treścią, już jutro!


Newsletter bloga Na Frontendzie

Witam!

Do premiery moich kursów on-line coraz bliżej więc praca nad nimi weszła już w decydującą fazę i temu właśnie tematowi poświęcam obecnie każdą chwilę!

Myślę, że w tym tygodniu zaktualizuję trochę opisy kursów, tak aby lepiej przedstawiały to co dokładnie się w nich znajduje. Wydaje mi się, że może to parę jeszcze osób zachęcić do zakupu, bo w ostatni czasie dostałem kilka maili z prośbą o taką zachętę… 😉

Poza tym to na blogu pojawił się tylko jeden nowy wpis, ale o nim przeczytasz poniżej. Sądzę, że raz na tydzień to częstotliwość, która się utrzyma do końca miesiąca, no chyba, że ktoś będzie chciał zamieścić coś gościnnie – do czego oczywiście zachęcam!

To chyba tyle co chciałem Ci dziś przekazać od siebie. Zapraszam teraz do lektury dalszej części Newslettera – mam nadzieję, że będzie ona dla Ciebie ciekawa!

Wpisy z poprzedniego tygodnia

Jak już wspomniałem, z powodu nawału pracy na blogu pojawił się tylko jeden nowy wpis. Poniżej kilka słów na jego temat:

KONFIGURACJA WEBPACK 2+ – CZĘŚĆ #3: PLUGINY

Konfiguracja Webpack 2+ - część #3: pluginy

Wpisem tym kontynuowałem serię na temat konfigurowania nowej wersji webpacka. Tym razem zająłem się trzecim najważniejszym aspektem każdej konfiguracji opartej o to narzędzie, czyli pluginami! To jednak nie koniec serii, ponieważ pozostało mi jeszcze opisanie jak najlepiej podzielić konfigurację na developerską i produkcyjną.

Rekomendacje ciekawych artykułów

Na koniec jak zwykle trochę linków do poczytania (jeśli po raz pierwszy czytasz ten Newsletter to poniżej przedstawiam listę ciekawych artykułów na jakie natknąłem się w zeszłym tygodniu przeglądając internety):

I to tyle na dziś – mam nadzieję, że zeszłotygodniowe wpisy oraz wybrane przeze mnie linki do artykułów przypadły Ci do gustu!


Nie przegap kolejnego Newslettera!

Kolejny świeży newsletter już jutro – jeśli nie chcesz go przegapić, zapisz się do newslettera już dziś! Na przykład za pomocą poniższego formularza – dodatkowo dostaniesz bonusy!:

REACT, REDUX, REACT-ROUTER - KURSY ON-LINE

Chcesz od podstaw poznać tajniki React, Redux oraz react-router? Zapraszam do moich szkoleń on-line:

Przejdź do szkoleń

Uwaga! Obecnie trwa przedsprzedaż kursów - premiera 1 sierpnia 2017!

Google Analytics Alternative