Polub bloga na fejsie!

Newsletter #25 – podstawy generatorów

0

Jak w każdy niedzielny wieczór, czas przedstawić Ci zapis ostatniego, poniedziałkowego Newslettera! Poniżej znajdziesz tekst, który rozesłany został przeze mnie 17 lipca 2017 roku.

Jeśli chciałbyś w każdy poniedziałek dostawać ode mnie tego typu treść na maila, to pod tekstem znajdziesz formularz rejestracji do Newslettera! Kolejny mailing, z zupełnie nową treścią, już jutro!


Newsletter bloga Na Frontendzie

Witam!

Ostatni tydzień w zasadzie wyglądał jak poprzedni – praca w sumie tylko nad kursem on-line, którego premiera zbliża się już wielkimi krokami…

W poprzednim Newsletterze obiecywałem, że zaktualizuję opisy kursów – no cóż, chciałem dobrze, a wyszło jak zwykle… No nic, być może zrobię to w tym tygodniu!

Tak sobie myślę, że fajnie byłoby co nieco udostępnić trochę wcześniej. Dlatego też (być może) pierwszy kurs, ten dotyczący podstaw React, będzie dostępny trochę wcześnie… zobaczymy.

To chyba tyle co chciałem Ci dziś przekazać od siebie. Zapraszam teraz do lektury dalszej części Newslettera – mam nadzieję, że będzie ona dla Ciebie ciekawa!

Wpisy z poprzedniego tygodnia

Jak pewnie zauważyłeś, jeden wpis tygodniowo to w tym miesiącu standard… Obiecuję, że w sierpniu będzie już lepiej! A tym czasem, poniżej przedstawiam jedyny wpis z zeszłego tygodnia:

GENERATORY ES6 – PODSTAWY

Generatory ES6 - podstawy

Na temat generatorów pisałem już kiedyś przy okazji wpisu na temat redux-saga, ale paru czytelników prosiło o poruszenie tego tematu w mailach. Dlatego też postanowiłem podejść do tego bardziej obszernie i w ten sposób powstał ten wpis. Myślę, że udało mi się (w miarę) wyczerpać temat.

Linki i rekomendacje ciekawych artykułów

Na koniec jak zwykle trochę linków do poczytania (jeśli po raz pierwszy czytasz ten Newsletter to poniżej przedstawiam listę ciekawych artykułów na jakie natknąłem się w zeszłym tygodniu przeglądając internety):

I to tyle na dziś – mam nadzieję, że zeszłotygodniowe wpisy oraz wybrane przeze mnie linki do artykułów przypadły Ci do gustu!


Nie przegap kolejnego Newslettera!

Kolejny świeży newsletter już jutro – jeśli nie chcesz go przegapić, zapisz się do newslettera już dziś! Na przykład za pomocą poniższego formularza – dodatkowo dostaniesz bonusy!:

REACT, REDUX, REACT-ROUTER - KURSY ON-LINE

Chcesz od podstaw poznać tajniki React, Redux oraz react-router? Zapraszam do moich szkoleń on-line:

Przejdź do szkoleń
Google Analytics Alternative