Polub bloga na fejsie!

Newsletter #26 – kim jest Frontend Developer?

0

Jak co niedzielę, po dobranocce, czas przedstawić Ci zapis ostatniego, poniedziałkowego Newslettera! Poniżej znajdziesz tekst, który rozesłany został przeze mnie 24 lipca 2017 roku.

Jeśli chciałbyś w każdy poniedziałek dostawać ode mnie tego typu treść na maila, to pod tekstem znajdziesz formularz rejestracji do Newslettera! Kolejny mailing, z zupełnie nową treścią, już jutro!


Newsletter bloga Na Frontendzie

Witam!

I kolejny tydzień pod hasłem pracy nad kursami on-line za mną! Na ten moment mam już praktycznie całość materiału dotyczącą kursu Podstawy React.

Natomiast jeśli chodzi o pozostałe kursy – Podstawy react-routeroraz Podstawy Redux, to zostało mi już tylko nagrywanie filmów objaśniających rozwiązania zadań.

Myślę więc, że spokojnie wyrobię na czas, i to jeszcze z odpowiednim buforem na niezbędne poprawki i dopieszczanie…

Ostatnio przebąkiwałem o wcześniejszym udostępnieniu części materiału ale jednak trochę się z tym przeliczyłem, bo to wymaga jeszcze trochę pracy i łatwiej będzie mi to zrobić dla wszystkich kursów na raz.

Natomiast w dzisiejszym wpisie na blogu przybliżam trochę ostateczny kształt kursów, więc jeśli Cię to interesuje to warto zajrzeć.

To chyba tyle co chciałem Ci dziś przekazać od siebie. Zapraszam teraz do lektury dalszej części Newslettera – mam nadzieję, że będzie ona dla Ciebie ciekawa!

Wpisy z zeszłego tygodnia

Tak jak już ostatnio pisałem – w lipcu raczej nie można się spodziewać większej częstotliwości pojawiania się wpisów niż raz w tygodniu… Nie inaczej było w ostatnim tygodniu – poniżej przypomnienie wpisu jaki się ostatnio pojawił:

FRONTEND DEVELOPER – CO TO WŁAŚCIWIE ZNACZY?

frontend developer - co to właściwie znaczy?

Dawno już nie było wpisu nie-technicznego… Dlatego tym razem postanowiłem przedstawić parę swoich przemyśleń na temat tego, co to właściwie znaczy Frontend Developer (i jak nie dać się nabrać na niektóre ogłoszenia o pracę).

Linki i rekomendacje ciekawych artykułów

Na koniec jak zwykle trochę linków do poczytania (jeśli po raz pierwszy czytasz ten Newsletter to poniżej przedstawiam listę ciekawych artykułów na jakie natknąłem się w zeszłym tygodniu przeglądając internety):

I to tyle na dziś – mam nadzieję, że zeszłotygodniowe wpisy oraz wybrane przeze mnie linki do artykułów przypadły Ci do gustu!


Nie przegap kolejnego Newslettera!

Kolejny świeży newsletter już jutro – jeśli nie chcesz go przegapić, zapisz się do newslettera już dziś! Na przykład za pomocą poniższego formularza – dodatkowo dostaniesz bonusy!:

REACT, REDUX, REACT-ROUTER - KURSY ON-LINE

Chcesz od podstaw poznać tajniki React, Redux oraz react-router? Zapraszam do moich szkoleń on-line:

Przejdź do szkoleń
Google Analytics Alternative