Polub bloga na fejsie!

Newsletter #27 – tydzień przed premierą…

0

Po raz kolejny przedstawiam zapis ostatniego, poniedziałkowego Newslettera! Poniżej znajdziesz tekst, który rozesłany został przeze mnie 31 lipca 2017 roku.

Jeśli chciałbyś w każdy poniedziałek dostawać ode mnie tego typu treść na maila, to pod tekstem znajdziesz formularz rejestracji do Newslettera! Kolejny mailing, z zupełnie nową treścią, już jutro!


Newsletter bloga Na Frontendzie

Witam!

Dziś mamy ostatni dzień lipca, a to oznacza, że jest to ostatni dzień przedsprzedaży moich kursów on-line! Jeśli więc jeszcze się zastanawiasz nad zakupem, to dziś jest ostatni moment aby skorzystać z promocji!

Wszystko jest już prawie gotowe, jeszcze tylko ostatnie szlify i myślę, że przygotowany przeze mnie materiał ujrzy dziś wreszcie światło dzienne (tylko Tobie to mówię).

W związku z powyższym nie będzie dziś na blogu wpisu – przesuniemy go sobie na jutro, ponieważ planuję zrobić małe podsumowanietego co udało mi się zrobić w ramach przygotowań tych kursów, jak poszła sprzedaż itp.

Podam też zapewne ile udało mi się zebrać funduszy w ramach akcji przedsprzedażowej – wielu blogerów, którzy zarabiają w sieci tak robi, więc ja nie powinienem być gorszy…

To chyba tyle co chciałem Ci dziś przekazać od siebie. Zapraszam teraz do lektury dalszej części Newslettera – mam nadzieję, że będzie ona dla Ciebie ciekawa!

Wpisy z zeszłego tygodnia

Zgodnie z lipcową tradycją, na blogu pojawił się w zeszłym tygodniu tylko jeden wpis – poniżej go przypominam. Jeśli jeśli jeszcze go nie czytałeś to serdecznie zapraszam do zapoznania się z nim!

REACT – KURSY ON-LINE: OSTATNI TYDZIEŃ PRZEDSPRZEDAŻY!!

React - kursy on-line: ostatni tydzień przedsprzedaży!

W tym poście przypomniałem, że zbliża się zakończenie promocyjnej sprzedaży moich kursów on-line. Dodatkowo przedstawiłem dokładniejszą strukturę wszystkich kursów – wiem, że wiele osób na to czekało, o czym zresztą świadczy zwiększona liczba zamówień jakie zaczęły się pojawiać po publikacji tego wpisu.

Linki i rekomendacje ciekawych artykułów

Na koniec jak zwykle trochę linków do poczytania (jeśli po raz pierwszy czytasz ten Newsletter to poniżej przedstawiam listę ciekawych artykułów na jakie natknąłem się w zeszłym tygodniu przeglądając internety):

Tym razem nie miałem tyle czasu co zwykle na czytanie i przeglądanie więc tych linków będzie niestety trochę mniej:

I to tyle na dziś – mam nadzieję, że zeszłotygodniowe wpisy oraz wybrane przeze mnie linki do artykułów przypadły Ci do gustu!


Nie przegap kolejnego Newslettera!

Kolejny świeży newsletter już jutro – jeśli nie chcesz go przegapić, zapisz się do newslettera już dziś! Na przykład za pomocą poniższego formularza – dodatkowo dostaniesz bonusy!:

REACT, REDUX, REACT-ROUTER - KURSY ON-LINE

Chcesz od podstaw poznać tajniki React, Redux oraz react-router? Zapraszam do moich szkoleń on-line:

Przejdź do szkoleń
Google Analytics Alternative