Polub bloga na fejsie!

Newsletter #6 – redux-saga i kolejne porady dla Juniorów

0

Jak zwykle w niedzielny wieczór, zapraszam na porcję treści z Newslettera, który pojawił się w ostatni poniedziałek! Poniżej znajdziesz wszystko to co rozesłane zostało przeze mnie 27 lutego 2017 roku.

Jeśli chciałbyś w każdy poniedziałek dostawać ode mnie tego typu treść na maila, to pod tekstem znajdziesz formularz rejestracji do Newslettera! Kolejny mailing, z zupełnie nową treścią, już jutro!


Newsletter bloga Na Frontendzie

Witam!

Poprzedni tydzień na blogu upłynął pod znakiem wywołań asynchronicznych, które aktualizują stan Redux. Pojawiły się na ten temat na blogu dwa wpisy – przeczytasz o nich więcej poniżej. No chyba, że nie chce Ci się do nich przewijać – w takim układzie linki do nich masz tutaj oraz tutaj.

Oprócz tego jak zwykle mam dla Ciebie porcję linków do ciekawych artykułów na jakie natrafiłem w zeszłym tygodniu! Znajdziesz je na końcu tej wiadomości.

A tak poza tym to w poprzednim tygodniu w moim życiu nie wydarzyło się nic śmiesznego wartego odnotowania (poza kilkoma mailami od czytelników, które dają potwierdzenie, że to co robię ma sens – dzięki!)… Dlatego też od razu zapraszam do sedna czyli zapoznania się z zasobami, które dziś dla Ciebie przygotowałem:

Wpisy z zeszłego tygodnia

Jak już wspomniałem na początku tej wiadomości, w zeszłym tygodniu pojawiły się na blogu dwa wpisy dotyczące zagadnienia wywołań asynchronicznych w Redux. Poniżej znajdziesz linki do tych wpisów oraz kilka słów ode mnie na ich temat:

2 SPOSOBY NA WYWOŁANIA ASYNCHRONICZNE REDUX2 sposoby na wywołania asynchroniczne Redux

Wpis ten powstał ponieważ, kiedy zabrałem się wpis na temat RxJS + Redux, zorientowałem się, że ten temat nie został jeszcze poruszony na blogu. A bez znajomości tego zagadnienia, pisanie o Reduxie i „reaktywnych rozszerzeniach” nie miało, moim zdaniem, sensu… Dlatego też, w zeszły poniedziałek opublikowałem dwa sposoby na poradzenie sobie z problemem wywołań asynchronicznych w Reduxie.

REDUX + RXJS CZYLI UŻYCIE STRUMIENI NA 2 PRZYKŁADACHRedux + RxJS czyli 2 przykłady użycia strumieni w React

Co się odwlecze to nie uciecze. Skoro w poniedziałek wyjaśniłem na czym polega obsługa wywołań asynchronicznych w kontekście Reduxa, to mogłem teraz przejść do wpisu, o który prosił mnie jakiś czas temu jeden z czytelników. Przyznam szczerze, że temat jest ciężki do wyjaśnienia i sporo czasu spędziłem nad tym postem. Wydaje mi się, że ostatecznie główną ideę udało mi się, jako tako przekazać. Jeśli więc ktoś będzie chciał połączyć RxJS z Reduxem to ten wpis może się dla niego okazać pomocny…

Ciekawe linki do poczytania

Zeszłotygodniowe wpisy omówione, czas teraz przedstawić kilka rekomendacji linków, na które natknąłem się w poprzednim tygodniu przeczesując sieć Internet. Oto co udało mi się znaleźć – polecam przeczytać jeśli jeszcze tego nie widziałeś:

Podsumowanie

To tyle jeśli chodzi o poprzedni tydzień – myślę, że kolejny będzie równie ciekawy jeśli chodzi o wpisy. Na pewno będą co najmniej dwa nowe artykuły, a kto wie czy nie dorzucę do tego jeszcze nowego video – w sumie dawno już tego nie było

Jak zwykle – jeśli masz jakieś uwagi, propozycje, skargi związane z tym Newsletterem, pisz śmiało! Każdy głos będzie wzięty pod uwagę!


Nie przegap kolejnego Newslettera!

Kolejny świeży newsletter już jutro – jeśli nie chcesz go przegapić, zapisz się do newslettera już dziś! Na przykład za pomocą poniższego formularza – dodatkowo dostaniesz bonus!:

REACT, REDUX, REACT-ROUTER - KURSY ON-LINE

Chcesz od podstaw poznać tajniki React, Redux oraz react-router? Zapraszam do moich szkoleń on-line:

Przejdź do szkoleń
Google Analytics Alternative