Polub bloga na fejsie!

Newsletter #9 – kontrybucje open-source oraz OOCSS

0

Jak w każdy niedzielny wieczór, przedstawiam dziś porcję treści z Newslettera, który pojawił się w ostatni poniedziałek! Poniżej znajdziesz tekst, który rozesłany został przeze mnie 20 marca 2017 roku.

Jeśli chciałbyś w każdy poniedziałek dostawać ode mnie tego typu treść na maila, to pod tekstem znajdziesz formularz rejestracji do Newslettera! Kolejny mailing, z zupełnie nową treścią, już jutro!


Newsletter bloga Na Frontendzie

Witam!

Kolejny tydzień za nami, czas więc na kolejny Newsletter! Na blogu tradycyjnie już pojawiły się dwa nowe wpisy. O tym oczywiście przeczytasz więcej poniżej.

Oprócz tego, pojawiła się w moim życiu bloggera/programisty nowa okazja! W sumie moją „karierą” zawsze trochę rządził przypadek. Otóż odezwał się do mnie znajomy z jednej z wrocławskich firm z pytaniem czy nie chciałbym zorganizować szkolenia z React.

Po zastanowieniu zgodziłem się! Wydaje mi się, że to może być dla mnie dobry kierunek w karierze… Od jakiegoś czasu poszukuję pomysłu na produkt, który mógłbym sprzedawać i myślę, że takie szkolenie mogłoby być właśnie takim produktem.

Myślę też, że doświadczenie jakie zdobędę tworząc, a później prowadząc takie szkolenie zaprocentuje też na blogu! Może też dzięki temu pchnę też trochę temat moich szkoleń on-line, który trochę ostatnio przygasł…

No nic, to tyle jeśli chodzi o to co się teraz u mnie dzieje – myślę, że nie ma sensu Cię tym dłużej zanudzać… Czas przejść do sedna tego Newslettera czyli linków i rekomendacji!

Zapraszam do lektury!

Wpisy z zeszłego tygodnia

Na blogu, jak zwykle już, pojawiły się dwa wpisy. Poniżej przedstawiam linki do nich oraz kilka słów na ich temat…

Zachęcam do zajrzenia do tych wpisów jeśli jakimś cudem jeszcze tego nie zrobiłeś!

JAK ZOSTAĆ KONTRYBUTOREM OPEN-SOURCE NA GITHUBIE

Jak zostać kontrybutorem open-source na GitHubie

Temat porad dla Junior Developerów często się przewija na moim blogu. Nie raz i nie dwa zachęcałem w tych postach do zostania kontrybutorem do projektów open-source na GitHubie. Jest to na pewno świetny sposób na pokazanie swoich umiejętności! potencjalnym pracodawcom. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić dlatego postanowiłem powyższym wpisem przedstawić jak się do tego zabrać

METODYKI CSS #1 – OOCSS

Metodyki CSS #1 - OOCSS

Postem tym rozpocząłem mini-serię wpisów na temat metodyk CSS. Na pierwszy ogień poszła metodyka OOCSS czyli Object Oriented CSS. We wpisie przedstawiam co to jest, jakie są główne założenia tej metodyki oraz, na przykładzie, jak zastosować te założenia w praktyce. Kolejne wpisy z tej serii już w tym tygodniu!

Linki i rekomendacje ciekawych artykułów

Ok, zeszłotygodniowe wpisy przedstawione, czas teraz na to co chyba wszyscy lubią najbardziej czyli linki i rekomendacje interesujących treści. Jest to moim zdaniem najciekawsza część tego Newslettera!

Poniżej przedstawiam linki do artykułów, na które natknąłem się w zeszłym tygodniu przeczesując czeluście sieci Internet!

I to tyle na dziś – mam nadzieję, że zeszłotygodniowe wpisy oraz wybrane przeze mnie linki do artykułów przypadły Ci do gustu!

Na koniec jak zwykle: jeśli masz jakieś uwagi, propozycje, skargi związane z tym Newsletterem, pisz śmiało! Każdy głos będzie wzięty pod uwagę!


Nie przegap kolejnego Newslettera!

Kolejny świeży newsletter już jutro – jeśli nie chcesz go przegapić, zapisz się do newslettera już dziś! Na przykład za pomocą poniższego formularza – dodatkowo dostaniesz bonus!:

REACT, REDUX, REACT-ROUTER - KURSY ON-LINE

Chcesz od podstaw poznać tajniki React, Redux oraz react-router? Zapraszam do moich szkoleń on-line:

Przejdź do szkoleń
Google Analytics Alternative