Polub bloga na fejsie!

Współpraca

Jestem otwarty na najróżniejsze formy współpracy komercyjnej na blogu nafrontendzie.plJedynym warunkiem jest, że współpraca taka będzie z korzyścią dla moich czytelników!

Oczywiście wystawiam faktury VAT. Niestety nie jestem zainteresowany wynagrodzeniem w formie barteru.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą komercyją z zakresu PR i/lub reklamy…

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

… możesz też napisać na adres kontakt@nafrontendzie.pl.

O blogu Na Frontendzie

Blog ten jest bezpośrednim „spadkobiercą” bloga burczu-programator.pl. W połowie października 2016 roku zmigrowałem go do nowej domeny i od tego czasu intensywnie rozwijam. Posiadam również anglojęzycznego bloga frontendinsights.com – jeśli jesteś zainteresowany dotarciem do zagranicznego odbiorcy, również na nim mogę promować Twoją markę.

Od czasu migracji, blog bardzo intensywnie się rozwija osiągając obecnie ponad 17 tysięcy unikalnych odwiedzin miesięcznie (statystyki google analytics poniżej). Dzięki publikowaniu wpisów dwa razy w tygodniu (poniedziałek, czwartek) spodziewam się dalszego wzrostu w kolejnych miesiącach.

Marka Na Frontendzie to nie tylko blog – posiada on również fanpage na Facebooku. W przypadku nawiązania współpracy oferuję oczywiście również, możliwość przeprowadzenia kampanii z wykorzystaniem tego medium!

Ostatnim kanałem dotarcia do odbiorów, którego nie należy lekceważyć jest Newsletter bloga Na Frontendzie. Jest to wysyłany przeze mnie co poniedziałek, do wszystkich zapisanych odbiorców, e-mail z informacją o wszystkich wpisach z poprzedniego tygodnia. Liczebność subskrybentów newslettera rośnie w tempie około 10 nowych odbiorców dziennie i wynosi obecnie 1609 osoby (stan na dzień 1 czerwca 2017).

Garść statystyk

Dla poparcia tego co napisałem powyżej, przedstawiam trochę statystyk bloga.

Statystyki Google Analytics (1 maja 2017 – 31 maja 2017)

statystyki bloga za maj 2017

Myślę, że warto zwrócić uwagę na ponadprzeciętny procent powracających użytkowników – jest to aż 62% osób odwiedzających bloga. Pokazuje to, że blog posiada sporą grupę wiernych czytelników, którzy chętnie czytają nowe treści pojawiające się w serwisie.

Rozkład fanów bloga na Facebooku – obecnie 3769 fanów (stan na dzień 1 czerca 2017):

rozkład fanów na Facebooku

Jak widać, bloga czytają w większości mężczyźni w wieku 25-34 lat. Sporą grupę stanowią też Juniorzy i studenci – wskazuje na to ilość osób w wieku 18-24 lata.

Współpraca – możliwe formy

Ogólnie rzecz biorąc jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy. Mogą to być standardowe formy, takie jak na przykład:

  • Reklama na blogu. Jest to najbardziej standardowa forma współpracy polegająca na zamieszczeniu Twojej reklamy w widocznym miejscu na blogu.
  • Sponsoring całego serwisu Na Frontendzie. Jeśli chcesz, możesz dostać wyłączność na reklamę na moim blogu. W czasie trwania naszej współpracy Twoje reklamy będą jedynymi jakie widoczne będę w serwisie.
  • Przedstawienie lub recenzja Twojego produktu. Jeśli posiadasz produkt, który chciałbyś rozpropagować w środowisku programistów (przede wszystkim front-end ale nie tylko) to mogę przedstawić na blogu swoją opinię na jego temat. Oczywiście, na początku tekstu znajdzie się adnotacja, że wpis powstał przy współpracy z Twoją firmą.
  • Sponsoring artykułu (lub ich serii). Ta forma współpracy przewiduje, że wartościowy dla moich czytelników artykuł, który i tak pojawiłby się na blogu, ma swojego sponsora. Jest to wyraźnie zaznaczone na początku wpisu.
  • Współpraca niestandardowa. Oczywiście jestem również otwarty na wszelkie inne formy współpracy, które mogą być z korzyścią dla moich czytelników. Jeśli masz pomysł na większą kampanię lub chciałbyś abyśmy razem wypracowali formę współpracy skontaktuj się ze mną!

Jeżeli nie znalazłeś powyżej formy współpracy, która by Cię zainteresowała to mimo wszystko zachęcam do kontaktu – jest wielce prawdopodobne, że wspólnie wypracujemy jakąś formę współpracy, która zadowoli obie strony!

Jeśli zainteresowała Cię moja oferta – jeszcze raz zapraszam do kontaktu!

Google Analytics Alternative